Český rybářský svaz  MO Bartošovice

Prázdninové noční rybaření


 

Z důvodu přetrvávající velmi špatné kvality vody v nádrži a blížícímu se konci prázdnin je Prázdninové noční rybaření zrušeno. Pro mladé rybáře a jejich rodiče bude ještě v tomto roce zorganizován sportovně zábavný večer.

23.8.2019

 

 

Akce se měla uskutečnit na horní Bartošovické přehradě (rev. 471 155) od pátečního podvečera 2.8. do sobotního dopoledne 3.8. 2019. Protože je v přehradě nízká hladina vody a navíc je hladina z velké části pokryta hustou zelenou hmotou řas,  je akce přesunuta na neurčito. Rybolov na přehradě je téměř nemožný. Až se situace změní bude zde uveřejněn nový termín konání.

22.7.2019

 

 

Původní text :

Jsou zváni nejen členové kroužku mladých rybářů, ale i ostatní členové naší organizace mladší 15 let a dospělí členové s dětmi do 10 let. Podmínkou účasti je trvalá přítomnost alespoň jednoho z rodičů účastníka a platná povolenka k lovu ryb (buď mladého rybáře, nebo je-li mladší než 10 let, jeho rodiče).

Mimo samotný lov ryb v souladu s Rybářským řádem budou probíhat i jiné zábavné činnosti.

Bude připravena večeře ve formě grilovaných jídel - maso, špekáčky, možná i ryby a ostatní občerstvení - čaj, káva, minerálky a pro dospělé i točené pivo.

Pro přespání si mohou účastníci akce postavit stan nebo bivak. Nebo si přinést jen spacák a přespat pod společným velkým stanem.

 

Účast na akci je pro všechny zdarma, pro mladé rybáře i včetně jídla a občerstvení.

 

Na vaši účast se těší členové výboru MO ČRS Bartošovice.

 

 

Lovit ryby samozřejmě mohou i rodiče, pokud mají platnou povolenku.

Akce je ideální příležitostí vytáhnout celou rodinu na ryby = do přírody a ukázat hlavně dětem, jak je nádherné chodit na ryby. A strávit společně jednu krásnou letní noc pod hvězdami.

 

 

 

 

 

text …